Aerotero → English → For beginners

Страницы: 1

Оτветиτь

RSS

Сообщения 20

Тема: For beginners

LockOn: Flaming Cliffs 2.0 Training (English)
DCS: Blackshark - Original Ka-50 Training 1080P
DCS Black Shark Ka-50 Training

Post's attachments

Значок DCS FC3 Flight Manual EN.pdf (16.41 МБ) 

Значок lockon_fc2_flight_manual_en.pdf (16.72 МБ) 

2

Re: For beginners

This is great! Thank you, Zlatko!

3

Zlatko, imam jedno pitanje (nadam se da mi možeš pomoći).

Skinuo sam DCS Black Shark sa službene stranice i mogu ga instalirati, ali kad želim igrati simulator se zablokira.
Znaš li možda treba li prvo igru registrirati na DCS sajtu ili je nešto drugo u pitanju?
Hvala unaprijed i pozdrav!
Željko a.k.a PappaBear

4

Probaj da skineš sa ovog torenta, tu imaš i patch 1.0.2 i aktivator.
Ne moraš ponovo da instaliraš, samo preko te instalacije koju sada imaš instaliraš prvo patch 1.0.2 i onda aktiviraš.
Verovatno nisi aktivirao simulator, zato ti blokira.
https://kickass.immunicity.faith/dcs-bl … 76817.html
Ja imam kod mene skinut ovaj torent, tako da garantujem da nema virusa i slično.
Inače ne registruje se na sajtu, nego slično kao i Flaming Cliffs.

5

Hvala ti puno, idem probati skinuti!

6

Imam još jedno pitanje, onako globalne prirode.
Znaš li možda kako natjerati FreeTrackIR da radi sa FC2?
Ja sam ga uspio složiti na IL2 i LOMAC, ali sa FC2 nikako da proradi... :(
Koristiš li ti headtracking programe ili samo POV switch na joysticku? (Ako nije tajna...)

7

Link koji si mi dao ne radi ili je potrebna registracija. Stranica se učita, ali kad kliknem na torrent pojavi se samo bijela stranica i ništa više. Isto je i kad iskopiram link u torrent. :/

8

Čudno, meni link najnormalnije radi. Probaj da pokreneš torrent fajl koji sam priložio.

Što se tiče FreeTrack programa, on može da radi u FC2, ali ima neka fora ne mogu sad tačno da se setim. Treba neki dodatni program da se skine freetrack unlocker ili tako nešto da bi omogućio da simulator prepozna freetrack.
Ja sam probao kako radi i izbrisao zato što mi sam freetrack uređaj sa IR LED diodama nije baš najbolje ispao pa kamera nije tečno prepoznavala pokrete glave... A ume da bude i nezgodno da stalno okrećeš glavu u strane ili gore dole a oči treba da gledaju u jednu tačku. Na kraju i ne donosi neku prednost korišćenje fritreka, jedino na serverima gde idu samo borbe puškama. I da, još jedan problem je što korišćenje fritreka blokira unos ćirilcom u čet, a na ruskom serveru bez ćirilice nije baš ugodno.
Ja koristim isključivo miš za gledanje, nekako mi je najudobnije, najpreciznije. Ume nekad da bude nezgodno, ali šta je tu je...

Post's attachments

Значок TVM_DCSBLSH_ENG.torrent (24.03 КБ) 

9

OK, sada radi, jedino što nema seedera.
Hvala na pomoći! :)

10

http://naturalpointofview.blogspot.rs/p … fixer.html
Ovo treba da skineš i instaliraš da bi proradio FreeTrack. Ubaciš taj fajl u

C:\Program Files\Eagle Dynamics\Ka-50\bin\x86\stable

ili

C:\Program Files\Eagle Dynamics\LockOn Flaming Cliffs 2\bin\x86\stable

i pokreneš ga.
Sećam se da je bilo baš detalljno uputstvo kako sve podesiti ali ne mogu da ga nađem...

11

Pa jeste, nije baš dobar odnos sidera i ličera ali radi nekako...

12

Hvala, potrudit ću se i ja malo, pa da vidimo što će biti. ;)

13

Pozdrav, Zlatko!
Evo mene opet. ;)
U vezi onog linka za download torrenta, evo malo pojašnjenja:
http://kickasstorrents.eu/news/kickasst … -happened/
Nije ni čudo da svih ovih dana nisam uspio skinuti niti 1%! :/
Međutim, aktivator koji si mi poslao radi i uspio sam pokrenuti igru. Mogu reći da radi prilično dobro i bez trzanja, osim kad letim jako nisko (na 1m iznad zemlje) pa se diže prašina - tek onda padaju FPS.
Čak sam par puta poletio, odletio na vježbovno gađanje i uspješno se vratio i sletio na aerodrom.
No, moram još pročitati priručnik o ABRIS-u i ostalim navigacijskim uređajima i autopilotu. Ima toga dosta, ali jako mi se sviđa Ajkula, pa ću se potruditi da ju savladam do kraja.
Pozdrav tebi i hvala na pomoći!

14

Pa stvar je u tome što ima samo dva sidera, od kojih sam jedan ja. I nije mi baš 24h aktivan mtorent, ali kada upalim uglavnom neko preuzima... A i upload mi je dosta spor, oko 100KB/s.
Igra može sasvim lepo da se igra i bez patcha, ali ne može na serveru. U patchu je ispravljeno mnogo sitnih bagova i greškica.
Evo ti torrent fajl da skineš samo patch, veličina je 1009MB, brzinom od oko 100KB/s skinućeš za 2-3 sata.
Posle patch samo instaliraš preko igre, i mislim da ćeš morati opet da aktiviraš, a možda i ne moraš nisam siguran.

Post's attachments

Значок DCS_BS_Patch_1.0.2_EN.torrent (20.11 КБ) 

15

Super, hvala ti! Probat ću ga skinuti sutra, valjda ću uspjeti.
(Ovih dana rješavam neke privatne stvari, pa me nema baš na mreži.)
Pozdrav!

16

Pozdrav, Zlatko!
Evo mene opet da te gnjavim... ;)
Skinuo sam patch sa tvog linka i nakon instaliranja javlja greške (fale mu neki fajlovi). Instalirao sam patch na originalnu igru skinutu sa dcs sajta. Izgleda da ovaj patch može ići samo na trivium verziju.
Možeš li opet seedati torrent da skinem igru (ili možda bolje kompletan torrent)?
Hvala unaprijed i pozdrav!

Željko aka Pappabear

17

Čudno... Pa skidaj sa onog torenta gore što sam ti ostavio za celu igru sa patchom, samo ubaci peč koji imaš skinut u fasciklu od torenta, da ga nebi dva puta skidao.

18

Nemam pojma u čemu je problem, ali link https://kickass.immunicity.faith/dcs-bl … 76817.html mi nikako ne dopušta download ičega, a torrent za patch koji si mi poslao radi bez problema. :/
Možeš li mi poslati torrent za kompletnu stvar, onako kako si mi poslao samo za patch?
Ne znam više šta da radim...

Post's attachments

Значок example1.JPG (47.43 КБ) 

19

Pa eno ti gore u objavi broj 8. Skineš taj fajl i pokreneš.

20

:D Joj, oprosti! Totalno sam zablokirao... Evo linka u uTorrentu, pa nek skida i seeda koliko hoće!
Hvala ti još jednom i lijep pozdrav!
PappaBear

Сообщения 20

Страницы: 1

Оτветиτь

Aerotero → English → For beginners

Быстрый ответ

Справка: BBCode Изображения

Невозможно отправить или просмотреть пустое сообщение.

Составьте сообщение